Hilbet Para Yatırma

Hilbet Para Yatırma

Üyelerimiz kolay birkaç adımla para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirler. Üyelerimiz öncelikle ana sayfaya girerek hesabım bölümüne ulaşırlar. Bu bölümde hilbet para yatırma talebinde bulunurlar. Talep yapılırken ödeme yöntemi ve limit belirlenir. Bu talep formunun doldurulmasında tüm sorumluluk üyelere aittir. Bu nedenle üyelerimizin dikkatli olmaları gerekir. d-Form sistemimize ulaştığı an değerlendirilir. Kısa süre içinde üyemizin talebi gerçekleştirilir.

 Banka Havalesi ile Para Yatırma İşlemi

 Üyelerimiz, Banka Havalesi yöntemini kullanarak 7 gün 24 saat işlem yapabilirler. Banka Havalesi yöntemi ile para yatırma işlemi için belirlenen alt limit 100 TL’dir. Bu limitin altında bir değerle işlem yapılması mümkün değildir. Banka Hesap bilgileri ile ilgili canlı destek hattımızdan bilgi alınabilir. Bu yöntemle para yatıma işlemi yapıldığında işlem ortalama olarak beş dakika içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

 Cepbank Ödeme Yöntemi ile Para Yatırma İşlemi

 Cepbank yöntemi ile de istenilen her an kesintisiz bir şekilde işlem yapılabilir. Cepbank yönteminde alt limit 20 TL olarak belirlenmiştir. Bu yöntemle ile ilgili bir hususa da değinmek gerek. Üyelerimiz bu yöntemle işlem yaparken 20, 30, 40, 50 gibi küsüratsız rakamları tercih etmeleri gerekir. Zira, bu yöntemde küsüratlı rakamlar kullanılamaz. Cepbank ödeme yönteminde işlem süresi ortalama 15 dakikayı kapsamaktadır.

 Ukash ile Para yatırma İşlemi

 Ukash yöntemi ile hilbet para yatırma işlemi otomatik olarak yapılmaktadır. Üyelerimiz eğer bu yöntemle para yatıma işlemi yaptıklarında işlem gerçekleşmezse hemen canlı destek birimimize bağlanmalıdır. Canlı destek birimimiz konuya müdahale ederek işlemi hızlandırmaktadırlar. Bu yöntemle de 7/24 işlem yapılabilir. Bu yöntemle en az 10 Euro yatırım yapılabilmektedir.

 Astropay ile Para Yatırma İşlemleri

 Astropay ödeme yönteminde alt limit 10 USD olarak belirlenmiştir. Bu yöntemle yapılan para yatırma işlemi otomatik bir şekilde gerçekleşir. Üyelerimiz bu yöntem ile işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bu yöntemle 7/24 işlem yapılabilir. Aynı zamanda işlem sürsi de oldukça caziptir. Bu yöntemle işlemler anında gerçekleşirler.

 Ecopayz Ödeme Yöntemi il Para Yatırma İşlemi

 Ecopayz ödeme yönteminde minimum para yatırma miktarı 20 TL olarak belirlenmiştir. Bu yöntemle de işlemler otomatik bir şekilde tamamlanmaktadır. İşlem süresi ise anındadır.

 Neteller Yöntemi ile Para Yatırma İşlemleri

 Neteller yöntemi ile işlem yapılacaksa üyelerimiz küsüratsız rakamlar belirlemelidir. 20, 30, 40 gibi. İşlem süresi yaklaşık olarak 15 dakikadır. En az para yatırma limiti ise 20$’dir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*